CONCORDIA -zarządzanie nieruchomościami - Legnica, obsługa wspólnot mieszkaniowych
CONCORDIA - Agencja Zarządzania Nieruchomościami - Legnica, zarządca nieruchomości, administracja nieruchomościami Legnica
 
AKTUALNOŚCI:
 
 
 
 
 
 
 

AKTUALNOŚCI:                                  OGŁOSZENIE

AZN Concordia Sp. z o.o. informuje, że w dniach

24.12.2018 (poniedziałek)-01.01.2019 (wtorek)

biuro będzie nieczynne.

 

 

OGŁOSZENIE:

Informujemy , że nowa siedziba firmy znajduje się pod adresem :

ul. Dziennikarska 5/1 

59-220 Legnica

Zmianie ulega dodatkowo nr pogotowia technicznego :

697-075-260

Pozostałe dane kontaktowe pozostają bez zmian.

 

Ogłoszenia drobne: 

 

Szanowni Państwo,

Państwowa Straż Pożarna realizuje kampanię społeczną pod nazwą "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa" jest to ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem węgla.

Poniżej zamieszczamy link do strony z materiałami informacyjnymi:

https://www.straz.gov.pl/porady/Czujka_na_strazy_Twojego_bezpieczenstwa_


  • Każdego roku w naszych mieszkaniach i domach powstaje kilkadziesiąt tysięcy pożarów i kilka tysięcy zdarzeń, gdzie dochodzi do emisji tlenku węgla. Nasz dom jest miejscem, w którym każdy z nas czuje się najbezpieczniej. Pomimo tego, to właśnie tam ginie największa liczba osób, a ofiarami pożarów są najczęściej ich sprawcy.
  • Tlenek węgla to bardzo trujący gaz. Nie jest on wyczuwalny przez ludzkie zmysły. Tlenku węgla NIE usłyszysz! NIE zobaczysz! NIE poczujesz!
  • W okresie grzewczym wzrasta ryzyko powstania pożarów i zatruć tlenkiem węgla w budynkach mieszkalnych. Źródłem emisji tlenku węgla są urządzenia grzewcze opalane drewnem, węglem, gazem, olejem opałowym.
  • Co roku, a tym bardziej przed rozpoczęciem sezonu grzewczego należy wykonać obowiązkowe okresowe przeglądy i czyszczenie przewodów kominowych oraz sprawdzenie instalacji wentylacyjnej.
  • Państwowa Straż Pożarna rekomenduje instalowanie czujek dymu i tlenku węgla.
  • Państwowa Straż Pożarna przypomina o obowiązku właściwego utrzymania stanu technicznego czujek dymu i tlenku węgla (m.in. wymianę baterii). Osobom starszym strażacy gotowi są pomóc w zamontowaniu danej czujki lub wymianie w nich baterii.
  • Państwowa Straż Pożarna zwraca uwagę na fakt, że czujka tlenku węgla nie zastępuje przeglądu technicznego przewodów wentylacyjnych i kominowych.Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

 Informujemy, że dnia 02.11.2018r.

biuro będzie nieczynne.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy!


Ogłoszenie:

Informujemy , iż z dniem 25.05.2018 r. ulegają zmianie  dotychczas stosowane stawki opłat za wodę i odprowadzane ścieki .

Nowe stawki -gospodarstwa domowe - 10,98 zł brutto za 1 m3 

(cena ogółem woda + ścieki)


Ogłoszenie :

 Informujemy, iż zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej Legnicy nr XL/422/13 z dnia 27 grudnia 2013 r zmienie ulegną stawki za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Od dnia 01.02.2014r  obowiązywać będą następujące stawki :

W przypadku segregacji odpadów nowa cena to 9,70 zł od osoby

dla niesegregowanych odpadów  ustalono kwotę  17,00 zł od osoby.


Ogłoszenie :

Zmiana godzin otwarcia biura:

Informujemy ,iż zmianie uległy godziny otawarcia biura. 

Biuro będzie czynne od poniedziałku do piatku w godzinach 7.00- 15.00

 


Ogłoszenie:

W razie awarii prosimy dzwonić w godz. od 07.30 do 15.00 do biura (dni robocze), natomiast po godz. 15.00 pod nr  pogotowia technicznego -  883-983-300.  W dniach wolnych od pracy można dzwonić wyłącznie  pod numer pogotowia technicznego przez całą dobę.


Ogłoszenie:

Stany licznika można  zgłaszać telefonicznie pod nr 76 856 -52 -86 , przez wysłanie wiadomości tekstowej (sms) pod numerem 531-544-259 lub wysłać  e-mailem na adres : biuro@aznconcordia.pl z podaniem adresu.


 

 
 
 
 
 
CONCORDIA - Agencja Zarządzania Nieruchomościami - Legnica, zarządca nieruchomości, administracja nieruchomościami Legnica