O NAS

W mitologii rzymskiej Concordia to bogini zgody i harmonii, która panowała nad ładem w państwie i stosunkami wewnętrznymi w nim.

Agencja Zarządzania Nieruchomościami CONCORDIA Sp. z o.o. powstała w 2009 roku w Legnicy jako nowoczesne przedsiębiorstwo specjalizujące się w usługach kierowanych do wspólnot mieszkaniowych. 

Concordia Sp. z o.o.  to nowoczesny styl zarządzania nieruchomościami. Posiadamy własne zaplecze konserwacyjno-remontowe oraz wykwalifikowaną kadrę. Zapewniamy profesjonalną obsługę, uprzejmość, kreatywność i zrozumienie problemów naszych Klientów.

Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta, a przy zarządzaniu nieruchomościami przejawia  się ono przez minimalizację kosztów utrzymania nieruchomości  przy jednoczesnym zwiększeniu jej dochodowości .Dążymy do maksymalizacji użyteczności nieruchomości oraz bezpieczeństwa i wygody w korzystaniu z niej. Celem firmy jest budowa zaufania i wiarygodności.

Oferujemy Państwu rozwiązania w zakresie zarządzania nieruchomościami jakich nie zapewni żadna firma konkurencyjna. Ideą działalności naszej agencji jest pełne zadowolenie lokatora, a współpraca ze wspólnotą opiera się na  jasnych i przejrzystych  zasadach bez ukrytych kosztów dodatkowych obciążających wspólnotę. 

Zapraszamy zatem serdecznie do współpracy.


zarządca nieruchomości Legnica, obsługa wspólnot mieszkaniowych Legnica,
dozór i utrzymanie nieruchomości, administracja nieruchomościami Legnica